Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks
Úvod SKLENĚNÝ PROGRAM

SKLENĚNÝ PROGRAM

Transparentnost a elegance

Skleněné systémy pro otevřený a transparentní prostor.

Sklo v mnoha moderních, veřejných budovách a zejména v obchodních centrech, nahradilo fasády, příčky a dveře vyrobené z materiálů jako je beton, dřevo nebo plast. Také v soukromých objektech si sklo získává stále větší oblibu. Skleněné systémy dodávají diskrétnost v interiéru budov, naopak fasádu objektu zdůrazňují. GEZE nabízí širokou řadu produktů, které svou funkčností, flexibilitou, vysokou spolehlivostí a designem splňují veškeré požadavky na projektování a užívání skla v interiéru i exteriéru.

Manuální systémy posuvných stěn GEZE MSW – všestrannost, transparence, design a bezpečnost
Díky flexibilním funkcím, designu a všestrannému rozsahu možností použití jsou manuální systémy posuvných stěn GEZE MSW ideálním řešením pro transparentní členění místností. Mohou se používat v nákupních centrech, hotelech a restauracích, v čekárnách všeho druhu, ale také pro důmyslná řešení v soukromých objektech.

Integrovaný celoskleněný systém IGG - Technologie za sklem
Tvarově dokonalý je celoskleněný systém IGG.
IGG skrývá profily a montážní prvky neviditelně mezi tabule skla – bez rozměrných nebo zřetelných prvků na povrchu skla. Individuální design vzniká například se sítotiskovými motivy nebo se speciálními druhy skla.

Patch Fittings-Rozsáhlý systém kování pro celoskleněné dveře a příčky.
Patch Fittings je systém kování pro různé druhy celoskleněných příček, jak pro vnitřní tak pro vnější použití.

Posuvné systémy GEZE jsou filigránskou, přesnou technologií pro použití s posuvnými dveřmi a jinými pohyblivými prvky, nehledě na to zda se jedná o objektová či průmyslová kování.

  • Filtrovat
  • Vyhledávání
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další info: GEZE GDPR GOOGLE